KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815485

nr 1281 5485

Britta Ringvall

(1912-1987), Sverige

Oljemålning, Lindarna blommar. Signerad. Olja på duk, 33x29 cm

Britta Ringvall, svensk bildkonstnär född 1912, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:14:13

12/10 18:31:13 1      Vinnande bud

Britta Ringvall

Läs mer om Britta Ringvall